09.06.2019
V Klasyk Skalmierzycki

 

IV Klasyk Skalmierzycki będzie okazją do wyłonienia najlepszego uczestnika w kategorii służb mundurowych! Po raz pierwszy utworzyliśmy kategorię dla służb mundurowych.

IV Klasyk Skalmierzcyki przyniesie wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie dodatkowa kategoria dla służb mundurowych. Partonem Honorowym wyścigu dla mundurowych jest Komendant Policji Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotr Wilkowski. Pan Piotr bez wahania wyraził poparcie dla naszej inicjatywy i postanowił objąć swoim patronatem kategorię dla służb mundurowych. 

Pomysł utworzenia wyścigu dla mundurowych zrodził się już jakiś czas temu. Długi czas zanosiliśmy się z tym, aby dodać tą kategorię do wyścigu. Każdego roku staramy się rozwijać naszą imprezę. Myślimy, że tworząc kategorię dla służb mundurowych jest to mocny krok w kierunku rozwoju naszej imprezy. Tym bardziej, że od kilku lat Policja i Ochotnicza Straż Pożarna z terenu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce z nami współpracuje. Mamy nadzieję, że na starcie stanie spora ilość pracowników służb mundurowych i będą się starali jak najlepiej reprezentować swoje jednostki. -  powiedział Maciej Danielak

Uczestnicy z kategorii służb mundurowych wystartują razem z wyścigiem głównym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Serdecznie dziękujemy Panu Komendantowi za wsparcie i chęć współpracy z naszym klubem.

 

Znamy termin IV Klasyka Skalmierzyckiego!!!

Zapraszamy wszystkich na IV Klasyk Skalmierzycki, który odbędzie się 10. czerwca 2018 roku. 

17620224_290926721340254_5381523485283023275_o.jpg

Eryk Latoń w tym roku objął swoim patronatem III Klasyk Skalmierzycki. Eryk od tego sezonu jest zawodnikiem Team Hurom. W tym roku ma na swoim koncie już jedno zwycięstwo w IV etapie Hellena Tour oraz 3 miejsce na Trofeo Cinelli. Osoby, które startowały w poprzedniej edycji wyścigu może pamiętają Eryka z peletonu, który wtedy reprezentował barwy CCC Sprandi Polkowice. Eryk rok temu w ramach treningu wziął udział wyścigu. Dziękujemy za wsparcie! 

Sponsorzy główni

Garcarek

Gilicki Bike

CX80

Sponsorzy oficjalni

Shimano

Mtw

Specialized

Plandeki

ELDAN

Sponsorzy

farmer

Lazur

Dwyaniki

Arged

Davcar

Skibike

SKALMEX

Patroni medialni

Fakty kaliskie

Magazyn miejski

TVP POZNAŃ

Kolarska

News

S24

Tuba

Ziemia

Projekt współfinansowany jest z środków budżetu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

Znajdź nas

Kontakt
  • Towarzystwo Rowerowe "Sokół" Skalmierzyce
  • Bankowa 12, Skalmierzyce
  • +48.721237715
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasyk 2017